Seçiminiz Gözen Olsun,
İçiniz Rahat Olsun
Son teknoloji güvenlik sistemleri ve çözümlerimizle hayatınız ve sevdikleriniz 7/24 emin ellerde.

Gözen’le Ev Güvenliği

Ev demek huzur demek.

Son teknoloji kamera, dedektör ve alarm sistemleriyle ihtiyaçlarınıza özel sistemler sunuyor, hırsızlık, yangın, gaz kaçağı gibi durumlar için A’dan Z’ye güvenliğinizi sağlıyoruz. Üstelik tüm güvenlik sisteminizi tek bir noktadan takip edebileceğiniz video intercom sistemi 7/24 kesintisiz hizmetinizde! Evden ayrılırken ya da sevdiklerinizle evinizin keyfini çıkarırken, içiniz daima rahat.

Alarm Sistemleri
Caydırıcı özelliğiyle, değer verdiğiniz her şey güvende.
Teknoloji ve deneyim Gözen’le sizin ve sevdiklerinizin hizmetinde. Hırsızlık, yangın gibi durumlara karşı önleminizi alın, daima huzurla yaşayın.
Kamera Sistemleri
İç ve dış mekanlarda, gözünüz kulağınız biziz.
Son teknoloji ürünü kamera sistemlerimizle anlık olarak evinizi veya size ait olan mekanları izleyin, dilediğiniz zaman video intercom sistemi üzerinden kontrol edin. Gözen’de her şey güvenliğiniz için.

Sorularınıza cevap alamıyor, güvenliğinizi erteliyorsanız
çözüm Gözen’de.

Kişiye, işyerine, kuruma özel güvenlik sistemi oluşturabiliyor musunuz?
Kişiye, kuruma ve işyerine özel güvenlik sistemleri oluşturuyoruz. İletişim formumuzu doldurarak bizlere ulaşmanız yeterli. Satış Temsilcilerimiz en kısa zamanda uzman ekiplerimizi keşif için yönlendirecektir. Uzman görüşü alarak kısa sürede size özel güvenlik sistemleri projelendirilerek montajı yapılır
Abone olmadan güvenlik sistemlerinlerden faydalanabililir miyim?
“Aylık aboneliksiz”, ihtiyacınıza yönelik, uygun maliyetli, size “özel” güvenlik sistemlerini uzman ekiplerimiz ile birlikte oluşturabilir veya istediğiniz özelliklere sahip ürünleri iletişim formumuzu doldurarak bizlere iletebilirsiniz.
Mevcut güvenlik sistemlerimi geliştirerek güvenliğimi üst seviyeye çıkarmak istiyorum! Nasıl yardımcı oluyorsunuz?
Abonesi olduğunuz veya kendi oluşturduğunuz mevcut güvenlik sistemlerinizin geliştirilmesine yönelik taleplerinizi iletişim formumuzu doldurarak bize iletmeniz yeterli. Mevcut güvenlik sistemlerinizin durumunu yerinde değerlendirecek uzman ekiplerimizden en doğru yönledirmeyi alabilir, güvenlik sistemi entegrasyonları ile güvenliğinizi en üst seviyeye çıkarabilirsiniz.
Mevcut güvenlik sistemlerimin sorunsuz çalışması için desteğe ihtiyacım var!
Güvenlik sistemlerinizin işlevini eksiksiz yerine getirecek şekilde çalışabilmesi adına periyodik bakım planlamaları yaparak siz değerli müşterilerimizin güvenliğini kesintisiz sağlamayı hedefliyoruz. Bakım onarım hizmeti talebinize uygun olarak uzman ekiplerimizin gerçekleştireceği keşif doğrultusunda ilgi alandaki kamera ve cihazların adet, durum tespiti yapılarak, ihtiyaca yönelik bakım ve onarım planı yapılır. Güvenlik sistemleriniz belirlenen ve ihtiyaç duyulduğu zamanlarda kontrol edilerek, koruyucu bakımları yapılır ve raporlanır.
Elektrik kesintilerinde sistem kesintisi yaşamak istemiyorum.
Doğru ürün seçimi ve montajı ile bu gibi problemlerin önüne geçmiş olacaksınız. Gözen Security uzman ekiplerinin montajını gerçekleştireceği ürünlerle elektrik kesintilerinde alarm panelinize bağlı akü devreye girer ve minimum 8 saat kesintisiniz olarak çalışacaktır.
Evinize Ofisinize Ücretsiz Keşfe Gelelim, Uzmanlarımız Yerinde Bilgi Versin.
Formu doldurup bilgilerinizi bırakın, sizinle iletişime geçelim, ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanın.
Evinize Ofisinize Ücretsiz Keşfe Gelelim, Uzmanlarımız Yerinde Bilgi Versin.
Formu doldurup bilgilerinizi bırakın, sizinle iletişime geçelim, ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanın.