Sıkça Sorulan Sorular

Sorularınıza cevap alamıyor, güvenliğinizi erteliyorsanız çözüm Gözen’de.

Kişiye, işyerine, kuruma özel güvenlik sistemi oluşturabiliyor musunuz?
Kişiye, kuruma ve işyerine özel güvenlik sistemleri oluşturuyoruz. İletişim formumuzu doldurarak bizlere ulaşmanız yeterli. Satış Temsilcilerimiz en kısa zamanda uzman ekiplerimizi keşif için yönlendirecektir. Uzman görüşü alarak kısa sürede size özel güvenlik sistemleri projelendirilerek montajı yapılır
Abone olmadan güvenlik sistemlerinlerden faydalanabililir miyim?
“Aylık aboneliksiz”, ihtiyacınıza yönelik, uygun maliyetli, size “özel” güvenlik sistemlerini uzman ekiplerimiz ile birlikte oluşturabilir veya istediğiniz özelliklere sahip ürünleri iletişim formumuzu doldurarak bizlere iletebilirsiniz.
Mevcut güvenlik sistemlerimi geliştirerek güvenliğimi üst seviyeye çıkarmak istiyorum! Nasıl yardımcı oluyorsunuz?
Abonesi olduğunuz veya kendi oluşturduğunuz mevcut güvenlik sistemlerinizin geliştirilmesine yönelik taleplerinizi iletişim formumuzu doldurarak bize iletmeniz yeterli. Mevcut güvenlik sistemlerinizin durumunu yerinde değerlendirecek uzman ekiplerimizden en doğru yönledirmeyi alabilir, güvenlik sistemi entegrasyonları ile güvenliğinizi en üst seviyeye çıkarabilirsiniz.
Mevcut güvenlik sistemlerimin sorunsuz çalışması için desteğe ihtiyacım var!
Güvenlik sistemlerinizin işlevini eksiksiz yerine getirecek şekilde çalışabilmesi adına periyodik bakım planlamaları yaparak siz değerli müşterilerimizin güvenliğini kesintisiz sağlamayı hedefliyoruz. Bakım onarım hizmeti talebinize uygun olarak uzman ekiplerimizin gerçekleştireceği keşif doğrultusunda ilgi alandaki kamera ve cihazların adet, durum tespiti yapılarak, ihtiyaca yönelik bakım ve onarım planı yapılır. Güvenlik sistemleriniz belirlenen ve ihtiyaç duyulduğu zamanlarda kontrol edilerek, koruyucu bakımları yapılır ve raporlanır.
Elektrik kesintilerinde sistem kesintisi yaşamak istemiyorum.
Doğru ürün seçimi ve montajı ile bu gibi problemlerin önüne geçmiş olacaksınız. Gözen Security uzman ekiplerinin montajını gerçekleştireceği ürünlerle elektrik kesintilerinde alarm panelinize bağlı akü devreye girer ve minimum 8 saat kesintisiniz olarak çalışacaktır.
Taşınmam durumunda güvenlik sistemini taşıyabilir miyim?
Taşınmak istemeniz durumunda evinizdeki ya da işyerinizdeki güvenlik sisteminizi yeni taşınacağınız yerde de rahatlıkla kullanmaya devam edebilirsiniz. Uzman ekiplerimizin yeni taşınacağınız lokasyonda gerçekleştireceği keşif sonrasında ihtiyaçlarınıza uygun olarak sisteminizi eskisi gibi kullanmaya devam edebilirsiniz.
Gözen Security güvenlik sistemlerinden yararlanmak için ne yapmam gerekir?
Web sitemiz üzerinden iletişim formumuzu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Satış temsilcilerimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.
Evdeyken veya gece uyurken sistemi kurabilir miyim?
‘Ev İçi Kurulum Modu’nda kurabilirsiniz. Ev İçi Kurulum Modu; mekanınızda siz içerideyken alarm oluşturacak hareket dedektörlerinin pasif, diğer dedektörlerin ise aktif durumda olduğu kurulum şeklidir. Böylelikle evdeki kişilere hareket serbestliği tanınarak evin korunması amaçlanmıştır. Pencerelerinizde ya da kapılarda bulunan manyetik kontaklar sayesinde evinize/işyerinize dışarıdan izinsiz girişler olduğunda alarm devreye girmektedir. Bu özelliği kullanmak için hangi dedektörlerin aktif/pasif bırakılacağını montaj işlemleri sırasında teknik servis ekibimiz ile birlikte belirleyebilirsiniz.
Sistem arıza, bakım, nakil için hizmetleriniz var mı?
Sisteminiz ile ilgili tüm arıza, bakım, nakil ve ilave taleplerinizi iletişim formumuzu doldurarak bize iletebilirsiniz. Montajı yapılan sistemler iki yıl boyunca garanti kapsamındadır. Üründe kullanımdan kaynaklanan bir arıza yoksa uzman ekip raporuna uygun olarak onarım/iade/değişim işlemi yapılır.
Evimde evcil hayvan var, yine de sisteminizi kullanabilir miyim?
Evcil hayvanlar için tasarlanmış özel pet hareket dedektörlerimiz ile 40 kg' a kadar evcil hayvanlarınıza hareket serbestliği tanıyoruz. Konu ile ilgili evinize keşfe gelen uzman ekibimizden detaylı bilgi edinebilirsiniz.
İade politikanız nedir?
Montajı yapılan ürünlerde sorun çıkması halinde uzman ekiplerimiz ilgi lokasyonda keşif yaparak sorun tespiti yaparlar. Sorun ürünün hasarlı olması dolayısı ile yaşandıysa, montaj tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade alınarak yeni ürün montajı yapılacaktır.
Faturam gelmedi nasıl ulaşabilirim?
Şahıs ve kurumsal faturalar ürün ile birlikte matbu olarak ve kayıtlı e-posta adresinize elektronik fatura olarak gönderilmektedir. Ulaşmadığı durumlarda Müşteri Hizmetlerimleri departmanımıza ulaşarak fatura talebinde bulunabilirsiniz.
Sistemin montajı sırasında evim/iş yerim zarar görür mü?
Tüm montaj işlemleri, uzman ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır, herhangi bir hasar oluşmaması adına maksimum hassasiyet gösterilmektedir.
E-posta listesinden nasıl çıkabilirim?
E-posta listemizden çıkmak için customerservices@gozensecurity.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.