Hakkımızda

Biz Kimiz?

Gözen Güvenlik Hizmetleri ve Tic. A.Ş.

Gözen Güvenlik Hizmetleri ve Tic. A.Ş.

Konu güvenlikse, deneyime güvenin.

Özel güvenlik sektöründeki 24 yılı aşkın tecrübemizle, bir çok ulusal ve uluslararası şirkete, Uçak Özel Güvenlik, Bina-Tesis Güvenliği, Gemi-Liman Güvenliği, Organizasyon ve K9 Güvenliği, Danışmanlık Hizmetleri sağladık, daima müşterilerimiz için yüksek seviyede güvenlik hizmeti sunduk. Kısa zamanda sektörümüzde öncü ve adı güvenle anılan markası olmayı başardık. Bugün dünyadaki teknolojiler ve yepyeni bilgilerle kendimizi ve personelimizi sürekli güncelliyor, çok daha iyisini yapabilmek ve beklentilerin de ötesinde hizmet verebilmek için sürekli olarak teknolojilerimizi yeniliyoruz.

Elektronik Güvenlik pazarında sunacağımız Güvenlik Sistem ve Çözümleri ile amacımız; güvenliğin temel bir hak ve ihtiyaç olmasının yanında kişiselleştirilmiş ve erişilebilir olması gerekliliğini dikkate alarak müşterilerimize kısa sürede uygulamaya alınabilir, uygun maliyetli ve etkili güvenlik sistemleri çözümleri sunmaktır.

Operasyon altyapısı, tecrübe ve birikimi ile 2500’ün üzerinde Güvenlik Personeli ile Türkiye’nin 13 şehrinde ulusal ve uluslararası alanlarda (Havaalanları, limanlar, konsolosluklar, …) özel güvenlik hizmetleri sağlayan firmamız,

  • Kurumsal müşterilerine fiziki güvenliğin yanı sıra sunulacak ilave elektronik güvenlik sistemleri ile güvenliği daha bütünsel ve en üst seviyede optimum maliyet ile sağlayabilmeyi,
  • Bireysel müşterilerine kısa sürede, en uygun maliyetle sahip olabilecekleri güvenlik sistemleri ile daha güvenli ve huzurlu yaşam alanları sunmayı hedeflemektedir.

Gözen Güvenlik Hizmetleri

Gözen Guvenlik Değerleri Etik Kod (PDF)

Gözen Guvenlik Tedarikçi Kodu (PDF)

Hakkımızda Bölümünde Diğer Başlıklar
Yönetsel Prensip ve Politikalarımız
Prensiplerimiz ve Değerlerimiz
Gözen Holding
Arkamızda Gözen Holding’in Gücüyle Büyüyoruz.
Kariyer
Aramıza katılın, güvenlik sektörünün gözdesi Gözen’de yerinizi alın.
Evinize Ofisinize Ücretsiz Keşfe Gelelim, Uzmanlarımız Yerinde Bilgi Versin.
Formu doldurup bilgilerinizi bırakın, sizinle iletişime geçelim, ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanın.
Evinize Ofisinize Ücretsiz Keşfe Gelelim, Uzmanlarımız Yerinde Bilgi Versin.
Formu doldurup bilgilerinizi bırakın, sizinle iletişime geçelim, ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanın.