Ev Güvenliği

Alarm Sistemleri

Caydırıcı özelliğiyle, değer verdiğiniz her şey güvende.

Caydırıcı özelliğiyle, değer verdiğiniz her şey güvende.

Teknoloji ve deneyim Gözen’le sizin ve sevdiklerinizin hizmetinde. Hırsızlık, yangın gibi durumlara karşı önleminizi alın, daima huzurla yaşayın.

Hırsızlık, yangın, gaz kaçağı ya da tıbbi yardım gibi acil durumlarda, hayatınızı güvenceye alan çözümlerimizle yanınızdayız.

İhtiyaçlarınıza özel çözümlerle kusursuz bir güvenlik altyapısı oluşturmak için önce uzman keşif ekiplerimizle bulunduğunuz mekanı inceler, risk analizi yapar ve gerekli alarm kurulumunu sağlarız.

Evinizdeki alarmları entegre olarak birbirleriyle uyumlu şekilde kullanabilir, gerektiğinde 15 saniye içinde aktif hale getirebilirsiniz. Alarmlarımız tek bir sistem üzerinde çalışabilir, elektrik kesintisinde 24 saat boyunca çalışmaya devam eder. Böylece güvenliğiniz asla kesintiye uğramaz.

Acil yardım gereken durumlarda şifre paneli üzerinde yer alan acil ambulans, itfaiye, polis butonlarından birine 3 saniye boyunca basarak acil gözlem merkezimizle bağlantı kurabilir, ilgili birimleri anında haberdar edebilirsiniz.

Hırsız Alarmı
Davetsiz misafirlere karşı elektronik dedektörler sayesinde evinizi, sizi ve sevdiklerinizi koruruz. Evin riskli bölgelerine yerleştirilen dedektörler her türlü hareketi algılayarak anında güvenlik merkezimizi haberdar eder, caydırıcılık sağlar.
Yangın Alarmı
Kablosuz özellikteki kolayca kurulan dedektörler dumanı, yangın riskini anında algılar, yangını daha büyümeden fark etmenizi sağlar.
Gaz Alarmı
LPG ve doğalgaz dedektörlerimiz gaz kaçağını algılayarak alarm ile sizi ve güvenlik merkezimizi bilgilendirir, gaz kaçağının neden olacağı tehlikeleri bertaraf eder.
Su Baskını
Hassas ayarlanabilen özelliği ile su baskını dedektörleri tehlike anında sizi ve güvenlik merkezimizi bilgilendirerek eşyalarınızı ve evinizi korur, oluşabilecek zararları minimum düzeyde tutmaya olanak tanır.
Tıbbi Alarm
Oluşabilecek bir sağlık sorununda, kontrol paneli üzerindeki “acil sağlık” butonuna basarak gözlem merkezimize otomatik çağrı atılmasını sağlayabilir, en hızlı şekilde yardım alabilirsiniz
Panik Alarmı
Kendinizi ve sevdiklerinizi tehlikede hissettiğiniz durumlarda kontrol paneli üzerindeki “panik” butonuna basarak, gözlem merkezimizi ve kolluk kuvvetlerini anında haberdar edebilirsiniz.
Evcil Hayvan Dedektörü
Evcil hayvan besleyenlerin güvenlik ihtiyaçları için üretilmiş bu dedektörler hayvanların boyut, ısı ve hareketlerine duyarlıdır. Evcil hayvan dedektörleri sayesinde evinizdeki hayvanların hareketleri risk olarak algılanmaz, gereksiz yere alarmınız çalmaz.
Ev Güvenliğinde Diğer Hizmetler
Kamera Sistemleri
İç ve dış mekanlarda, gözünüz kulağınız biziz.
Evinize Ofisinize Ücretsiz Keşfe Gelelim, Uzmanlarımız Yerinde Bilgi Versin.
Formu doldurup bilgilerinizi bırakın, sizinle iletişime geçelim, ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanın.
Evinize Ofisinize Ücretsiz Keşfe Gelelim, Uzmanlarımız Yerinde Bilgi Versin.
Formu doldurup bilgilerinizi bırakın, sizinle iletişime geçelim, ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanın.