İşyeri Güvenliği

Alarm Sistemleri

Alarmı kurmanız yeter, ofisiniz bize emanet.

Alarmı kurmanız yeter, ofisiniz bize emanet.

Ofisinizin hemen girişinde yer alan alarm paneline şifre bilgilerinizi girerek dilediğiniz an iş yerinizi güvenceye alabilirsiniz. Gece gündüz emin ellerdesiniz.

İşyerinizin giriş kapısına yakın bir noktaya yerleştirilecek şifre paneli ya da kablosuz uzaktan kumanda ile 20 saniye içinde alarm sistemlerinizi çalıştırabilirsiniz. Sistem kuruluyken dedektörler işyerinizdeki tüm hareketleri algılar ve istenmeyen durumlarda devreye girerek siz yokken de işyerinizin korunmasını sağlar.

Uzman Keşif ekiplerimiz ile iş yerinizde ihtiyaç duyduğunuz alarm sistemlerinin birini ya da birden fazlasını birbirine entegre ederek kullanabilir, işyeri güvenliğinizi en üst seviyede sağlayabilirsiniz.

Acil durumlarda şifre paneli üzerinde yer alan acil ambulans, itfaiye, polis butonlarından birine 3 saniye boyunca basarak acil gözlem merkezi ve ilgili birimlere anında haber verebilirsiniz.

Hırsız Alarmı
İş yerinizin riskli noktalarına konumlandırılacak elektronik dedektörler sayesinde iş yerinizi her türlü izinsiz girişe karşı koruyabilirsiniz. Sisteme entegre edilecek sirenler caydırıcılık sağlar, olası tehlike durumunda tehlikeyi anında gözlem merkezimize bildirir.
Darbe Sensörü
Kasanıza yerleştirilen darbe sensörü, kasanıza dışarıdan yapılacak her türlü müdahalede alarm sistemlerinin çalışmasını ve tehlikenin bertaraf edilmesini sağlar.
Yangın Alarmı
Yangına ve dumana karşı hassas kablosuz dedektörler, yangın daha başlamadan sizi uyarır, ofisinizdeki mobilya, doküman ve teçhizatınızı korur.
Gaz Alarmı
LPG ve doğalgaz dedektörleri gaz kaçağını algılayarak alarm ile sizi ve güvenlik merkezimizi bilgilendirir, gaz kaçağının neden olacağı tehlikeleri bertaraf eder.
Su Baskını
Hassas ayarlanabilen özelliği ile su baskını dedektörleri tehlike anında sizi ve güvenlik merkezimizi bilgilendirerek ofisiniz ve ofis mobilyalarınızın zarar görmeden önlem almanızı sağlar.
Tıbbi Alarm
Oluşabilecek bir sağlık sorununda, kontrol paneli üzerindeki “acil sağlık” butonuna basarak gözlem merkezimize otomatik çağrı atılmasını sağlayabilir, en hızlı şekilde yardım alabilirsiniz.
Panik Alarmı
Kendinizi tehlikede hissettiğiniz durumlarda kontrol paneli üzerindeki “panik” butonuna basarak, gözlem merkezimizi ve kolluk kuvvetlerini anında haberdar edebilirsiniz.
İşyeri Güvenliğinde Diğer Hizmetler
Kamera Sistemleri
Ofisinizi 7/24 izleyin, hırsızlığa seyirci kalmayın.
Evinize Ofisinize Ücretsiz Keşfe Gelelim, Uzmanlarımız Yerinde Bilgi Versin.
Formu doldurup bilgilerinizi bırakın, sizinle iletişime geçelim, ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanın.
Evinize Ofisinize Ücretsiz Keşfe Gelelim, Uzmanlarımız Yerinde Bilgi Versin.
Formu doldurup bilgilerinizi bırakın, sizinle iletişime geçelim, ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanın.