Gözen’lesiniz,
Güvendesiniz.
İşinizi şansa bırakmayın, güvenliği bize bırakın.

Gözen’le İşyeri Güvenliği

Ofisinizdeki teçhizat ve dokümanları hırsızlık, yangın gibi durumlara karşı 7/24 koruyoruz, güvenliğini sağlıyoruz.

İş yerinizin yeri ayrı biliyoruz.
İçindeki ekipmandan mobilyaya yatırımlar yaparak kurduğunuz ofisiniz, kamera, dedektör ve alarm sistemlerimizle daima güvende. Çalışma saatleri içinde, dışında veya hafta sonu da kamera veya entegre video interkom sistemlerinize uzaktan bağlanabilir, dilediğiniz an ofisinizi kontrol edebilirsiniz.

Alarm Sistemleri
Alarmı kurmanız yeter, ofisiniz bize emanet.
Ofisinizin hemen girişinde yer alan alarm paneline şifre bilgilerinizi girerek dilediğiniz an iş yerinizi güvenceye alabilirsiniz. Gece gündüz emin ellerdesiniz.
Kamera Sistemleri
Ofisinizi 7/24 izleyin, hırsızlığa seyirci kalmayın.
Kamera sistemlerimizle kolayca cep telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan dilediğiniz saatte ofisinizi izleyebilirsiniz. Gözen’le kontrol daima sizde.

Sorularınıza cevap alamıyor, güvenliğinizi erteliyorsanız
çözüm Gözen’de.

Kişiye, işyerine, kuruma özel güvenlik sistemi oluşturabiliyor musunuz?
Kişiye, kuruma ve işyerine özel güvenlik sistemleri oluşturuyoruz. İletişim formumuzu doldurarak bizlere ulaşmanız yeterli. Satış Temsilcilerimiz en kısa zamanda uzman ekiplerimizi keşif için yönlendirecektir. Uzman görüşü alarak kısa sürede size özel güvenlik sistemleri projelendirilerek montajı yapılır
Abone olmadan güvenlik sistemlerinlerden faydalanabililir miyim?
“Aylık aboneliksiz”, ihtiyacınıza yönelik, uygun maliyetli, size “özel” güvenlik sistemlerini uzman ekiplerimiz ile birlikte oluşturabilir veya istediğiniz özelliklere sahip ürünleri iletişim formumuzu doldurarak bizlere iletebilirsiniz.
Mevcut güvenlik sistemlerimi geliştirerek güvenliğimi üst seviyeye çıkarmak istiyorum! Nasıl yardımcı oluyorsunuz?
Abonesi olduğunuz veya kendi oluşturduğunuz mevcut güvenlik sistemlerinizin geliştirilmesine yönelik taleplerinizi iletişim formumuzu doldurarak bize iletmeniz yeterli. Mevcut güvenlik sistemlerinizin durumunu yerinde değerlendirecek uzman ekiplerimizden en doğru yönledirmeyi alabilir, güvenlik sistemi entegrasyonları ile güvenliğinizi en üst seviyeye çıkarabilirsiniz.
Mevcut güvenlik sistemlerimin sorunsuz çalışması için desteğe ihtiyacım var!
Güvenlik sistemlerinizin işlevini eksiksiz yerine getirecek şekilde çalışabilmesi adına periyodik bakım planlamaları yaparak siz değerli müşterilerimizin güvenliğini kesintisiz sağlamayı hedefliyoruz. Bakım onarım hizmeti talebinize uygun olarak uzman ekiplerimizin gerçekleştireceği keşif doğrultusunda ilgi alandaki kamera ve cihazların adet, durum tespiti yapılarak, ihtiyaca yönelik bakım ve onarım planı yapılır. Güvenlik sistemleriniz belirlenen ve ihtiyaç duyulduğu zamanlarda kontrol edilerek, koruyucu bakımları yapılır ve raporlanır.
Elektrik kesintilerinde sistem kesintisi yaşamak istemiyorum.
Doğru ürün seçimi ve montajı ile bu gibi problemlerin önüne geçmiş olacaksınız. Gözen Security uzman ekiplerinin montajını gerçekleştireceği ürünlerle elektrik kesintilerinde alarm panelinize bağlı akü devreye girer ve minimum 8 saat kesintisiniz olarak çalışacaktır.
Evinize Ofisinize Ücretsiz Keşfe Gelelim, Uzmanlarımız Yerinde Bilgi Versin.
Formu doldurup bilgilerinizi bırakın, sizinle iletişime geçelim, ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanın.
Evinize Ofisinize Ücretsiz Keşfe Gelelim, Uzmanlarımız Yerinde Bilgi Versin.
Formu doldurup bilgilerinizi bırakın, sizinle iletişime geçelim, ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanın.